ANGIELSKI ONLINE

  • Dla wszystkich zabieganych i liczących każdą cenną minutę w swoim kalendarzu oferujemy zajęcia u Ciebie w zaciszu domowym, na wyjeździe czy w biurze.
  • Zajęcia prowadzone są przez Skype lub Google Hangouts i jedyne co Wam będzie potrzebne to dostęp do internetu, komputer, tablet lub telefon z zainstalowaną aplikacją Skype lub Google Hangouts. Dla lepszego komfortu pracy i jakości dźwięku polecamy też słuchawki z mikrofonem.
  • Zajęcia te nie odbiegają standardem od zajęć prowadzonych w naszej szkole. Największy ich atut to oczywiście brak dojazdów do szkoły i właśnie dlatego kursy online cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród naszych słuchaczy.
  • Indywidualne zajęcia online to czas całkowicie poświęcony Tobie, Twoim możliwościom czasowym i aktualnym potrzebom. Zajęcia online to najbardziej elastyczne rozwiązanie dla słuchacza, który ma jasno sprecyzowane cele i ograniczony czas na naukę. Takie zajęcia mogą odbywać się w oparciu o wspólnie dobrany podręcznik lub bez podręcznika. Wtedy przygotowujemy indywidualne materiały dopasowane tylko do realizacji Twoich celów i zamierzeń. Terminy i godziny zajęć dostosowane są do Twojego planu dnia.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami.
tel. 531 714 983