Altua Maluchy 3-4 lata

altua kids nauka angielskiego warszawa ochota

Dla dzieci nauka to działanie, odkrywanie, zdobywanie nowych umiejętności krok po kroku i nawiązywanie kolejnych znajomości w nowym środowisku. Jeśli zaoferujemy im środowisko anglojęzyczne z zaangażowanym lektorem który podsyca ich entuzjazm- przyswajanie języka przychodzi naturalnie. Tak właśnie wygląda nauka w naszej szkole.

Na zajęciach wykorzystujemy metodę imersji, czyli zanurzamy się w języku oraz Total Physical Response, która pozwala na przyswajanie nowego słownictwa i struktur językowych poprzez ruch i angażowanie całego ciała.
Małe grupy (max. 4 osoby) pozwalają na dopasowanie zajęć do każdego uczestnika oraz gwarantują pracę w bezpiecznej atmosferze.

Korzystamy z renomowanych i nowoczesnych podręczników uzupełnionych autorskimi materiałami dodatkowymi. Wykorzystujemy do tej dziecięcej nauki ciekawe i nowoczesne materiały dydaktyczne: multimedia, książeczki, zabawki, gry planszowe, malowanki, plakaty, karty obrazkowe itd. W ten sposób nauka wzbudza u dzieci entuzjazm i pozytywne skojarzenia, co z kolei motywuje do dalszej nauki w starszym wieku.

Oferujemy naszym najmłodszym słuchaczom :

  • program wykorzystujący ciekawość i energię dzieci- śpiewamy, tańczymy, rymujemy, układamy, naklejamy, słuchamy ,opowiadamy (storytelling) i przedstawiamy
  • kolorowe i dynamiczne zajęcia skoncentrowane na umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu
  • osłuchiwanie się z melodią języka
  • aktywną znajomość słów, zwrotów i struktur
  • różnorodne aktywności angażujące wszystkie zmysły
  • drama i pacynki
  • atrakcyjne materiały dydaktyczne

Warto pamiętać, że najmłodsi uczą się intuicyjnie, uważnie obserwując otoczenie i poszczególne sytuacje. Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w tych anglojęzycznych sytuacjach stworzonych przez profesjonalnych lektorów.

Zapraszamy na spotkanie dzieci z rodzicami.

Tel. 531-714-983

sawaaneta@gmail.com