Jest wiele powodów dla których warto uczyć się Hiszpańskiego:

  • plasuje się na trzecim miejscu wśród najczęściej używanych języków na świecie
  • jest ojczystym językiem dla ludzi na kilku kontynentach
  • jest jednym z najważniejszych języków na międzynarodowych spotkaniach biznesowych i politycznych
  • co roku odwiedza Hiszpanię ponad 50 milionów turystów a znajomość języka pozwala lepiej poznać kulturę, mentalność i zwyczaje mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego.

 

I dlatego od nowego roku szkolnego oferujemy Wam naukę Hiszpańskiego jako drugiego języka w naszej szkole na poziomach od początkującego do poziomu A2. Nasze zajęcia kierujemy do dzieci już od klasy 1, młodzieży i dorosłych.

Podobnie jak na pozostałych zajęciach w naszej szkole również na zajęciach hiszpańskiego stwarzamy w klasie naturalne sytuacje sprzyjające wzajemnej komunikacji. Nasi słuchacze są zapraszani do tworzenia krótkich dialogów z wykorzystaniem poznanych wcześniej słów i pytań. Już od pierwszych zajęć będzie można zanurzyć się w środowisku hiszpańskim.
W przypadku młodszych słuchaczy kierujemy się zasadą, że aby dziecko nauczyło się słowa na pamięć powinno je zastosować w ok 8-12 różnych kontekstach i dlatego ważne jest częste powtarzanie tych samych struktur, ale za każdym razem inaczej aby dotrzeć do każdego i uniknąć znużenia.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania w naszej szkole.

Tel. 531-714-983
sawaaneta@gmail.com