Na lekcje języka angielskiego do ALTUA uczęszczam zarówno ja jak i mój 8-letni syn. Jesteśmy zadowoleni z rezultatów i ze sposobu prowadzenia zajęć. P. Aneta w sposób trafny, rzetelny i wyrozumiały dociera do słuchaczy, wykazując się cierpliwością i zrozumieniem. Zajęcia odbywają się terminowo i w pełnowymiarowym czasie, co nie oznacza, że nie istnieje możliwość zmiany ich terminu. Studio ALTUA to przyjazne miejsce do nauki języka angielskiego w fajnej atmosferze.

Ewa

Myślę, że nauka u Pani Anety to świetny wybór 🙂 Współpracujemy ze sobą od kilku miesięcy, a już widzę duży progres w nauce. Jest bardzo dobrą nauczycielką, ma indywidualne podejście do każdego ucznia, przygotowuje się na każde zajęcia wybierając odpowiednie materiały. Do tego jest miłą, serdeczną i otwartą osobą. Polecam każdemu kto chce uczyć się języka angielskiego w przyjacielskiej atmosferze!

Karolina Madej

Polecam Studio Języka Angielskiego Altua. Nauka w miłej atmosferze, indywidualne podejście do klienta oraz wysoki poziom nauczenia. Dogodna lokalizacja blisko centrum. Szkołę polecam zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

 Agata Kasprzyk-Olszewska

Zbyszek bardzo lubi zajęcia u Pani Anety bo Pani jest bardzo miła, zajęcia są indywidualne, ciekawie prowadzone, na zajęciach używa się różne pomoce edukacyjne jak tablet, komputer, wielka ściana-tablica. Ze strony rodzica, mogę powiedzieć, że Zbyszek robi postępy, przede wszystkim nie ma oporów przed nauką obcego języka. Przed rozpoczęciem zajęć miałam okazję porozmawiać z Panią Anetą na temat umiejętności i potrzeb dziecka i ustalić wizję prowadzenia zajęć. W razie zmian w grafiku kontakt z Panią Anetą jest szybki i sprawny. Podoba nam się bardzo wnętrze szkoły. Jest nowocześnie i kameralnie za razem. Możemy z czystym sumieniem polecić naukę angielskiego w tej szkole.

Magda, mama Zbyszka Krawczyka

Bardzo się cieszę, ze Studio Altua pojawiło się w mojej okolicy. Chodzi tam mój dwunastoletni syn, który uwielbia te lekcje. Oczywiście indywidualne zajęcia to znaczący koszt w porównaniu do grupy w szkole językowej, jednak naprawdę opłaca się wydać pieniądze. Właścicielka szkoły jest bardzo doświadczonym nauczycielem, do tego przesympatyczną ciepłą osobą. Idealnie dostosowała metody kształcenia do umiejętności mojego dziecka. Do tego wiem z relacji i widzę, że Maks za nią po prostu przepada. Co do konkretów to Studio Altua to bardzo dobrze wyposażona we wszelkie nowoczesne pomoce dydaktyczne (gry, gazety, książki, multimedia) mikro szkoła.  Każdy komu zależy po pierwsze na efektywnej nauce a do tego jest wrażliwy na otoczenie i lubi różnorodność i przełamywanie rutyny koniecznie powinien zainteresować się tym adresem.

Magdalena Kuban

Gorąco polecam zajęcia w Studiu ALTUA. Lekcje prowadzone są w sposób bardzo profesjonalny, z indywidualnym podejściem do ucznia, ale co najważniejsze w przyjaznej i miłej atmosferze. Aneta jest osobą poważnie podchodzącą do prowadzonych lekcji, zawsze przygotowaną i potrafiącą zachęcić do rozwoju i nauki. Mówiąc krótko: polecam!

Ewelina Tokarczyk 

Gorąco polecamy Studio Altua. Uczymy się tu od paru miesięcy i bardzo lubimy dni, w które wypadają lekcje. Pani Aneta jest zawsze przygotowana, dostosowuje zajęcia do poziomu uczniów oraz ich zainteresowań. Ma niesamowitą cierpliwość, potrafi motywować i przełamać opór uczniów przed mówieniem. Do atutów szkoły należy również przyjazne, doskonale wyposażone wnętrze oraz pyszna kawa.

Gosia,Filip,Witek 

To miejsce gdzie idę z przyjemnością. Uwielbiam konwersację z Anetą, są luźne i bezstresowe a co ważne, widzę swoje postępy w nauce z dnia na dzień. Szukałam szkoły takiej jak ta. Polecam każdemu !!!

Dodatkowo atutem jest piękne wnętrze lokalu i znajdująca się na miejscu biblioteka!

Ilona Dzido

Na lekcje angielskiego zapisaliśmy się wraz z moją córką od marca 2017. Córka dopiero zaczyna przygodę z językiem obcym (ma 6 lat) i po straconym roku w Hellendoron na ul. Sabały była zniechęcona do nauki. Aneta skutecznie zachęciła ją do edukacji poprzez stworzenie ciekawych zajęć trochę poprzez zabawę, gry i inne metody znane tylko jej 🙂 Ja równiez jestem zadowolony z naszych konwersacji – mam nadzieję, że szkoła będzie dalej funkcjonować na takim poziomie jak dotychczas. Miła atmosfera, dobry kontakt z lektorami, szeroka oferta zajęć,

Pozdrawiam, Maciej Strzelecki